Close VIP-arrangemang på Marstrands Havshotell 22-23 april 2012

Marstrandbåt.jpg

Söndagen den 22 april välkomnar Close tillsammans med Marstrands Havshotell till fördjupat nätverkande och umgänge exklusivt för dig som är medlem i Chefsnätverket Close.
Hela arrangemanget ingår i ditt medlemskap och vi ser fram emot att träffa dig.

Agenda

hitta-hit.pngSöndag 22 april
14:00-14:30 Ankomst och incheckning.
14:30-15:30 Sconesbuffé
Information om dagen samt en rundvisning.
15:30-17:00 Egen tid på anläggningen
17:00-18:15 Team building-aktiviteter
18:30-19:30 Ost & Vinprovning
19:45 Trerättersmiddag
Egen tid efter middagen.

Måndag 23 april
07:00-09:00 Frukost och avresa

Rum Marstrand.jpg

Om Marstrand Havshotell

Marstrands Havshotell ligger på den yttersta kajen innan havet tar över. Här finner du lugn, luft, överraskande mat, ett salt spa, 98 rum med hög tillgänglighet och prisvärda paket för kvällar, helger och högtider. Dessutom närhet till hav och häll på världens västligaste uteservering och rejäl bohusländsk omtanke. Välkommen till ett saltare Marstrand.

 Ostweb.jpg


Mastrands Havshotell Logo.jpg

Läs mer om Marstrands Havshotell

 

Antalet platser är begränsat. Först till kvarn. Anmälan är bindande. No show-avgift: 1500 kr. Meddela i din anmäla om du vill sova över på Marstrands Havshotell.

Välkommen!

Anmälan till detta VIP-event skickades ut i början på mars till våra medlemmar. Anmäl dig med länken i mailet.