8 oktober 2026

Välkommen till vår nätverkslunch på Ristorante Bellora

Close

Plats: Hotel Bellora, Kungsportsavenyen, Göteborg, Sverige. Tid: Kl 11:30 - 13:00

Nätverka och Knyt nya kontakter

Tid och plats

Torsdag 8 oktober                

11.30-12.00 Mingel                                          
12.00-13.00 Lunch
Event för Close Göteborg

Hotel & Ristorante Bellora, Kungsportsavenyn 6, Göteborg


Nätverka mitt i händelsernas centrum – lunch på Bellora
Välkommen till en inspirerande nätverkslunch mitt i händelsernas centrum, på Ristorante Bellora vid Avenyn i Göteborg. Här möts du av la dolce vita-stämning – livfullt, personligt och med högt i tak.

Vi bjuder in medlemmar från alla våra grupper i Göteborg, vilket ger dig möjlighet att träffa personer från olika chefsroller och branscher. Du får nätverka i en miljö där italiensk matglädje, prisvinnande takbar och unika inslag som vedeldad pizzaugn och boxningsring sätter tonen för en minnesvärd lunch.

Denna nätverkslunch är ett perfekt tillfälle att dela erfarenheter, få nya perspektiv och stärka både nya och gamla kontakter. Platserna är begränsade – anmäl dig snabbt när inbjudan kommer

Om Ristorante Bellora
I händelsernas centrum mitt på Avenyn i Göteborg hittar du Ristorante Bellora. Här kan du alltid lita på en la dolce vita-stämning; livfullt, lite stökigt, alltid personligt, högt i tak, prisvärda rum och riktigt bra italienskt käk. Med en prisvinnande takbar Cielo, vedeldad pizzaugn i Ristorante, boxningsring (!) och stora, vackra mötesrum, för dig med business in mind, är Bellora en plats du kommer tillbaka till om och om igen. Varmt välkommen till oss

Övrig information
Eventet ingår i ditt medlemskap. Anmäl dig när vi skickar inbjudan. Vi har ett begränsat antal platser och önskar att du meddelar oss om du är anmäld och fått förhinder på event@natverk.diclose.se.

Välkommen!

Kontaktpersoner

Jennifer Häll, Regionansvarig Close Göteborg

073-707 07 89

 

.

 

 

 

Inte medlem?

Kontakta oss för mer info om våra grupper och Di Close chefsnätverk.

Jag är intresserad