UPP
Alexandra Röhs

Medlemsrådgivare

070-148 55 78

alexandra@close.se

LinkedLinkedIn

Andreas Agnhage

Senior Medlemsrådgivare

070-893 44 40

andreas@close.se

LinkedLinkedIn

Anna Henning

Konferensansvarig Close Meetings

076-305 33 00

anna.h@close.se

LinkedLinkedIn

Anna Skyhag

Affärsområdeschef

072-371 00 71

anna@close.se

LinkedLinkedIn

Anette Jacobsen

Medlemsansvarig STH: VD

070-729 88 00

anette@close.se

LinkedLinkedIn

Carolina Woxell

Senior Medlemsrådgivare

070-446 55 54

carolina@close.se

LinkedLinkedIn

Catharina Woxell

Administratör

070-858 46 29

catharina@close.se

LinkedLinkedIn

Christian Lundgren

Senior Medlemsrådgivare

073-322 86 20

christian.l@close.se

LinkedLinkedIn

Denny Gansler

Senior Medlemsrådgivare

070-143 20 49

denny@close.se

LinkedLinkedIn

Elin Bergh

Medlemsansvarig MLÖ: Ledarskap, VD och IT

072-395 04 68

elin@close.se

LinkedLinkedIn

Eva Frössén

Ambassadör

070-716 82 45

eva@close.se

LinkedLinkedIn

Helena Israelsson

Ekonomiansvarig

070-773 17 32

helena@close.se

LinkedLinkedIn

Jennifer Häll

Medlemsansvarig STH: Ledarskap GBG: Ekonomi och IT

073-707 07 89

jennifer@close.se

LinkedLinkedIn

Jesper Claesson

Ansvarig webb och medlemskommunikation

070-877 16 21

jesper@close.se

LinkedLinkedIn

Kristin Forsberg

Medlemsansvarig STH: IT, Kommunikation och CSR

070-877 16 30

kicki@close.se

LinkedLinkedIn

Leif Jitelius

Senior Medlemsrådgivare

070-774 33 33

leif@close.se

LinkedLinkedIn

Lottie Liljedahl

Föräldraledig

070-966 11 55

lottie@close.se

LinkedLinkedIn

Malin Löwenhoff

Medlemsansvarig STH: Kundservice och Marknad

070-147 93 03

malin@close.se

LinkedLinkedIn

Niclas Östlund

Senior Medlemsrådgivare

070-885 92 00

niclas.o@close.se

LinkedLinkedIn

Patrik Fredriksson

Medlemsansvarig STH och MLÖ: Ekonomi och HR

0704-67 89 00

patrik@close.se

LinkedLinkedIn

Pernilla Åblad

Projektledare

pernilla@close.se

LinkedLinkedIn

Robert Goth

Medlemsansvarig STH: Försäljning och Inköp GBG: Marknad

070-877 10 05

robert@close.se

LinkedLinkedIn

Thomas Örnquist

Vice VD

070-760 60 60

thomas@close.se

LinkedLinkedIn

chat Intresseanmälan

  • Jag är intresserad av att föreläsa!